Податок на повітря: як скоро такий стане можливим в Україні

0
125

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Міністр праці пан Анрій Рева неодноразово зазначав, що ЗНАЧНІ втрати пенсійний фонд має «з вини заробітчан», що «безвідповідально» їдуть працювати на Захід, або ще гірше — до країни — агресора. Виправити таке становище, та, певно, змусити задуматися над своїм «неправильним вибором місця роботи», пан Рева пропонував шляхом НАЛЕЖНОГО ОПОДАТКУАННЯ доходів заробітчан, одержаних поза межами України.

Міністр Рева апелював до Премьєра — пана Володимира Гройсмана: ви тільки подивіться сюди! Гройсман «подивився» та надав відповідне доручення Мінюсту узгодити належним чином ПРАВОВУ СКЛАДОВУ введення ПОДВІНОГО ОПОДАТКУАННЯ заробітчан. Міністр юстиції пан Павло Петренко узгодив.

(Див. далі за матеріалами)

Тернопільські заробітчани вже отримують запити з податкової. Замість оподаткування капіталу олігархів, який виводять за кордон, оподатковують доходи заробітчан, які ПОВЕРТАЮТЬ капітал в Україну

Жителів Тернопільської області, які їздять на заробітки, просять задекларувати доходи, отримані в іншій країні – повідомляє.

У цих листах в досить наполегливій формі податківці просять та радять задекларувати свої прибутки в іноземній країні.

Зокрема, у листі вказується, що отримувач зобов’язаний подати річну податкову декларацію, в якій має бути вказана сума отриманого прибутку.

В противному випадку працівники податкової інспекції самостійно надішлють запит до Республіки Польща, щоб отримати вичерпну інформацію стосовно усіх нарахувань та виплат.

Після цього уже українські податківці самостійно визначать суму податку, яку доведеться сплатити заробітчанину. У цьому випадку на нього ще й чекає чималенький штраф.

Подати декларацію необхідно до 1 травня. Варто відзначити, що за оцінками МЗС Польщі, за минулий рік українці прислали додому більше 90 мільярдів гривень, що становить 4% ВВП країни.

__________________________________________________________

Тільки чи врахували наші удядовці, що такі їхні «ініціативи» будуть, мяко кажучи, «прохолодно» зустрінуті в ЄВРОСОЮЗІ ? Для чого тоді Україні БЕЗВІЗ надавали, який на разі є НАЙБІЛЬШИМ ЗДОБУТТЯМ ОСОБИСТО НАШОГО ГАРАНТА за постмайдаівські 4,5 роки !  З ким з сусідів ще не почубилося це збіговисько ПеТеУшників, яке іменується Українським урядом, що вустами премьера обіцяв показати «як треба керувати країною» !?

А для українців далі які податки ? За Джанні Родарі, певно ?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

53 + = 57