Мер Глухова Мішель Терещенко пішов з голови, но вирішив податися в президенти!

0
102

Міський голова міста Глухів Мішель Терещенко оголосив про рішення скласти з себе повноваження мера й висувати свою кандидатуру на посаду президента України. Про це Терещенко заявив у понеділок, 1 жовтня, у Києві під час прес-конференції в прес-центрі інформагенції «Інтерфакс-Україна».


«Складення повноважень міського голови — аж ніяк не капітуляція, а мій виклик системі», — запевнив Терещенко, якого цитує «Інтерфакс-Україна».

[embedded content]

Він також висловив переконання, що нинішня державна влада не бажає змінюватися й імітує реформи. «Змінити систему на рівні маленького містечка неможливо», — визнав Терещенко. Натомість, за його словами, раз на п’ять років Україна має можливість змінити країну мирним шляхом.

Перешкоди на місцях

Політик також заявив, що політичні сили, представлені в місцевих радах, не сприяють проведенню реформ на місцях, а навпаки, перешкоджають ефективній роботі. Прикладами перешкоджання реформам Терещенко вважає незначне фінансування міста з державного бюджету, саботаж ухвалення необхідних рішень у міськраді й відсутність адекватної реакції правоохоронних органів на порушення закону.

Тож залишатися далі на посаді міського голови немає сенсу, адже немає можливості впливати на процеси в місті й показувати результати своєї роботи, вважає Терещенко. Він також запропонував створити антиолігархічну платформу з залученням громадських організацій для формування команди професійних державних діячів.

DW.COM 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

33 − = 27