За рік 152 нападів на медпрацівників, троє померли, неофіційно на порядок більше — МОЗ

0
136

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Тільки за останній рік в Україні було зафіксовано 152 напади на медичних працівників, упродовж 2013-2017 років таких випадків сталося 543. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) у Facebook.


Упродовж 2013 – 2017 років в Україні було зареєстровано 543 злочини, вчинені проти життя і здоров’я медичних працівників під час виконання ними службових обов’язків. Троє медиків померли. А за минулий рік зафіксовано 152 таких випадки», — йдеться у повідомленні.

При цьому у відомстві зазначили, що реальні показники кількості нападів значно вищі, оскільки дуже часто при легких тілесних ушкодженнях медики не звертаються до правоохоронних органів.

Для забезпечення захисту медичних працівників під час виконання ними службових обов’язків та створення безпечних умов їхньої роботи Міністерство охорони здоров’я підписало Меморандум про співпрацю з Національною поліцією України.

Нагадаємо, на початку вересня в Одеській міській лікарні, де під час конфлікту чотири лікарі отримали тілесні ушкодження.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

− 3 = 1