Законні способи вивести майно з іпотеки, застави — адвокат

0
131

Коли позичальники не можуть в нашій країні виплачувати кредит в сумі, яка договором не була передбачена, коли держава не може забезпечити позичальникам нормальні доходи, ціни і стабільний курс валют — доводиться захищатися всіма способами, які тільки можна застосувати.


Ідея захищати позичальників, іпотекодавців, заставодавців сформувалась давно. Для реалізації ідеї я почала працювати в суді м. Києва для того, щоб зрозуміти в чому секрет виграшу у судовій справі. Я отримала суддівську освіту, щоб не гірше судді розбиратися в юридичних тонкощах.

Потім я працювала в банківській сфері, щоб дізнатися механізми стягнення майна. У банківському секторі я працювала на керівних посадах, щоб переконатися в своїх організаційних здібностях і можливості швидко й якісно працювати, контролювати велику кількість судових справ по всій Україні. Я отримувала досвід для того, щоб на сьогоднішній день впевнено стверджувати: я на стороні позичальників!

З великою радістю та задоволенням допоможу кожному, хто звернувся. З упевненістю можу стверджувати, що способи захисту існують. Звичайно проти позичальників працює «Банківське ЛОББІ», але якщо роздивлятися конкретину ситуацію окремих позичальників — можна знайти цілком законні варіанти як вивесті майно з іпотеки або застави (неважливо комерційне воно чи приватне і кому воно належить).

Звичайно ж, найцікавіші тонкощі, про яких мало хто знає, навіть із співробітників банку — в цій статті писати я не буду. Але наприклад, тільки за останні дні до мене звернулося троє іпотекодавців і один заставодавець з різними ситуаціями по кредиту.

У кожній ситуації, яку я подивилася, є підстави визнати недійсним через суд договір іпотеки, ще в одному варіанті без суду одна жінка зможе захистити свою не іпотечну квартиру від стягнення в майбутньому, а в проблемі з заставним автомобілем — позичальник зможе своїм заставним автомобілем розрахуватися по інших боргах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − = 18