Міжнародний волонтерській та ветеранській форум: «Там, де ми — там Україна»

0
135

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Волонтери солдатів не зрадять ніколи! Вони втомилися, вони не хочуть, аби їх дурили і критикували, але вони допомагатимуть Армії і далі — за покликом серця! У Києві триває робота дводенного Міжнародного волонтерського та ветеранського форуму «Там, де ми — там Україна».


23 серпня з його трибуни вже не виступають VIP-особи. Вони «піаряться» на інших заходах. Нині з трибуни Форуму до своїх колег звертаються звичайні волонтери, які безжально критикують владу — адже є за що!

Хлопці і дівчата, які віддали справі визволення України від загарбників чотири роки свого власного життя і фактично знекровили бюджети родин, із притаманною їм відвертістю і щиросерднісю питають один у одного : чому сюжети про бойові дії на Сході, репортажі про реальне життя наших воїнів, про їхні побутові і сімейні проблеми у новинах провідних ЗМІ опинилися десь між сюжетами про так званих « українських селебріті» і прогнозом погоди?

Чому політики і політикани усіх мастей і ґатунків їздять на «передок» не допомагати нашим воїнам-визволителям, а просто «піаритися» на фоні бойової техніки і поранених вояків?

Чому чотири роки тому кожен двадцятий українець гордо називав себе волонтером, а нині нашим солдатам і офіцерам, які щодня гинуть на фронті, допомагає лише кожний двухсотий співвітчизник? І — на жаль — вже не системно, як колись, а спорадично, коли є фінансова можливість.

Адже у пересічних громадян у наші непрості часи ледь вистачає грошей, аби звести кінці із кінцями у своєму «куцому» сімейному бюджеті. Українська Армія без волонтерів не виживе — ось головна думка виступів учасників дискусії, які зібралися на Форумі.

І, на їхнє переконання, можновладцям не варто займатися окозамилюванням і відвертою брехнею, коли йдеться про «сприяння» волонтерському рухові. Адже війна, панове можновладці, спише далеко не все. І у пам’яті мільйонів звичайних людей назавжди залишаться імена і прізвища тих, хто реально допомагав нашим силовикам на фронті, і імена і прізвища тих «шаровиків—пристосуванців»,які намагаються будь що втриматися на владному Олімпі за рахунок наших героїв. Ніхто не забутий. І — ніщо не забуте. Саме для цього працювали і працюватимуть волонтери.

ДОВІДКОВО : Міжнародний волонтерський та ветеранський форум «Там, де ми – там Україна» в Мистецькому арсеналі у Києві зібрав представникі більше 120 ветеранських та волонтерських організацій з різних регіонів України та з-за кордону.Мета заходу – висвітлити необхідність формування коректних та ефективних державних політик у сфері соціалізації ветеранів та залучити представників влади до цього процесу.

Сергій Комісаров

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

− 2 = 3