«Група Впливу» моніторить НДО : результати дослідження 90 організацій

0
90

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Осінь наближається — громадські організації прокидаються. Адже кому ж, як не їм, «…лупати цю скалу?» 10 серпня Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» оприлюднив результати Дослідження рівня організаційного розвитку громадських організацій та ініціатив, які надають підтримку населенню, постраждалому внаслідок конфлікту на Сході України.


Мета цих досліджень — а всього було проаналізовано дані про 90 організацій та ініціатив із усієї держави — зрозуміти зміни та тенденції в середовищі НДО,які надають підтримку громадянам та працюють з подоланням наслідків війни.

«Наша організація, як член Мережі хабів громадянського суспільства, системно займається підвищенням спроможностей інститутів громадянського суспільства, тому нам важливо розуміти їхні потреби»,— наголосила Тетяна Дурнєва, виконавча директорка ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ».

Цікаво, що опитані організації дуже сильно різняться за обсягами річного бюджету.14 % зазначили,що їхній бюджет дорівнює 0 грн., 55 % мають бюджет до 500 000 тис. грн., 15% — до 1000 000 грн., 16% — більше. За словами експертки Ганни Лукіної, загалом опитані організації виявляють потужну зацікавленість у навчанні.

Найбільшим інтересом користуються такі теми, як міжнародний та місцевий фандрезинг, розробка проектних пропозицій,проектний/програмний менеджмент.«27 % організацій обрали як пріоритетну тему для навчання «Моніторинг та захист прав постраждалого населення», —зазначила Ганна Лукіна.

Загалом, на думку організаторів дослідження, поміж 2016 і 2018 роком не відбулося загальної професіоналізації організацій. Для тих, хто відслідковує цю тему, повідомляю : ознайомитися з методологією досліджень, висновками та рекомендаціями можна на сайті www.vplyv.org.ua. Аналізуйте, думайте, робіть висновки, друзі. Знання — сила!

Сергій Комісаров

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

11 − = 7