Рейдери спробували з наркотиками захопити Університет «Україна»(відео)

0
23

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Увечері у вівторок, 7 серпня, з’явилася інформація про те, що в Києві рейдери спробували захопити будівлю університету «Україна». Про це, зокрема, повідомив на своїй сторінці в Facebook речник Генпрокуратури України.


Пізніше, за його словами, на «допомогу» загарбникам «прийшла людина з пакетом. Персонал університету зупинив його і разом з поліцейськими виявили у нього щось схоже на наркотики.

Також на сторінке Університету «Україна» — заява:

Прямо зараз в #УніверситетУкраїна привезені молодики спортивної статури, в народі яких ще називають #тітушки, здійснили рейдерський захват корпусу Університету.

Не віриться, що такий спосіб привласнення майна, міг так відверто і зухвало серед Києва статися із Університетом «Україна», єдиним інклюзивно-орієнтованим ВНЗ в Україні.

P.S. Друзі, завдяки вам та оперативній реакції керівників державних силових структур, ситуація під контролем і буде вирішена юридичним шляхом.

Очікуйте офіційного звернення керівників Університету «Україна» та їх представників. Ми обов’язково Вас поінформуємо щодо подальшого розвитку цієї ситуацїї, всі офіційні звернення і звіти будуть опубліковані на нашій сторінці #УніверситетУкраїна

Дякуємо Вам за підтримку, ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ, навіть не сумнівайтеся!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here