Вселенський Патріарх Варфоломій схвалив приєднання української церкви до канонічної

0
110

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Перед Вселенською Патріархією стоїть зобов’язання і відповідальність повернути народи України та Македонії до істини і канонічних рамок Церкви. Про це заявив Патріарх Варфоломій під час літургії цього тижня, передає Релігійно-інформаційна служба України.

Вселенський Патріарх Варфоломій зайнявся українською автокефалією

«Існування розколу не є аргументом, щоб позбавляти увесь народ зв’язків з церковною правдою та канонічністю, заперечуючи нашу відповідальність перед Богом і історією, а навпаки радше стимулом для пошуку спасительних та об’єднуючих рішень», – сказав православний першоієрарх.

Православный переворот на Крите: VIII Вселенский Собор в пользу Украины

«Коли Церква-Мати шукає шляхи спасіння наших братів з України та Скоп’є (Македонії – ред.), вона виконує свій апостольський обов’язок. Наш обов’язок та відповідальність є привести ці народи назад до церковної правди і канонічного порядку. Тому те, що посідає Вселенський Патріархат, він посідає для добра цілого світу і пропонує всім народам без винятку.

Діаспора просить Вселенського Патріарха Варфоломія прийняти автокефалію УПЦ

У цьому контексті існує і міжхристиянський діалог, який діє «у любові і правді», – наголосив Вселенський Патріарх.

На Крите открылся VIII Всеправославный Собор: объединение или раскол церкви?

Нагадаємо, що до Всесенського Патріарха Варфоломія звернулися представники української влади та Церков з проханням надати Томос про автокефалію УПЦ. Патріарх Філарет та Президент сподіваються, що українське питання Костантинополь вирішить позитивно до святкування 1030-ліття хрещенння Русі-України.
Порошенко сподівається, що Україна набуде незалежну церкву через 2 роки, до 2030 дати Хрещення Русі

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here