Судове свавілля в Новій Каховці: процес над Андрієм Кулаковим затягує суддя Юлія Ведяшкіна, вона прокурора не привела — розслідування

0
60

Поделиться в Facebook

Твитнуть в Twitter

Бериславський трилер ч.3. Ми продовжуємо публікацію Бериславського трилера про пригоди Андрія Кулакова і його боротьбі за справедливість і свободу — проти каральної системи (суддею, поліції, прокуратури, в’язниці), а також інтриг колишніх дружин і змови з правоохоронцями, в цьому жорстокому протистоянні на боці Андрія — Господь, адвокат, дружина Антоніна, група активістів і журналістів. На цей раз цей випадок має місце для розгляду ВРП (Вищої ради правосуддя).


Епопея судової чехарди Андрія описана в попередніх наших статтях, де суди з районних бериславських дрейфували до апеляційних Херсонським і назад, нічого не змінювалося протягом 2-х років, відсутність доказів і явна фальсифікація змушували затягувати процес. І тільки завдяки втручанню групи журналістів УкрПрес Інфо вдалося зрушити з мертвої точки.

Бериславський трилер: змова жінок, поліції і суду проти одного батька

«Явка не обов’язкова» та чому райсуд диктує апеляції — особливості суддівського свавілля на Херсонщині

На цей раз, 23 травня, в районному суді Нової Каховки Херсонської області мав відбутися судовий процес, по суті, слідчий- суддя Юлія Ведяшкіна, Андрій Кулаков по відеозв’язку, він сподівався, що багато вирішиться в цей день.

[embedded content]

У залі засідання було багато активістів, дружина Антоніна, адвокат, журналістська група, суддя з секретарем і пристав, а ось прокурора ми не побачили і він взагалі не з’явився на процес.

Далі суддя Ведяшкіна формально звернулася до учасників процесу з питанням про можливість подальшого продовження суду, всі висловилися «ЗА», але виходячи з відповідності КК вона перенесла суд на 13 червня. Чому не з’явився прокурор, з якої причини поважної чи ні, ми так і не дізналися. Нам дали зрозуміти, , шо прокурора повинна була направити місцева, Бериславська прокуратура, туди

ми і вирушили.А Олександр Тимченко адвокат дав свої коментарі після короткого засідання.

Поспілкувавшись з прокурором Бериславського району ми дізналися, що підшукувати прокурора повинна була слідчий-суддя Ведяшкіна, а не прокурор району, в цьому і полягає головна службова помилка судді. Це можна розцінити так само, як службова недбалість або службовий злочин. У зв’язку з цим наводимо відео підтвердження слів районного прокурора — Баліошенко Віктор першого заступника начальника Береславської райпрокуратури.

[embedded content]

А далі інформаційне повідомлення адвоката Олександра Тимченко:

27 лютого 2018 року було задоволено мою апеляційну скаргу від 22.11.2017 року в інтересах Кулакова А.Ю. та скасовано незаконну ухвалу Бериславського районного суду від 22.11.2017 року. При цьому було грубо порушено строки розгляду моєї апеляційної скарги, розглядали аж 3 місяці !!!

[embedded content]

Незважаючи на заявлене клопотання у ході апеляційного розгляду справи про передачу матеріалів до іншого суду з наданням рішень всіх суддів Бериславського районного суду, які ухвалювали незаконні рішення проти Кулакова А.Ю. апеляційна інстанція все одно направила справу до м. Берислава.

Там справа лежала без руху і реєстрації і тільки після мого втручання справу повернули до Апеляційного суду для вирішення підслідності.

28.03.2018 року Апеляційна інстанція винесла ухвалу про передачу справи до Новокаховського міського суду Херсонської області та 30.03.2018 р. справа була направлена до Новокаховського міського суду.

Там справа знаходилась без руху, 05.04.2018р. мною було надано адвокатський запит про дату розгляду справи і тільки 17.04.2018 року суддя Ведяшкіна Ю.В. винесла ухвалу про відкриття провадження за нововиявленими обставинами та призначила справу до розгляду тільки 23.05.2018 року знову без участі Кулакова А.Ю з використанням відео конференції. Далі буде…

Олексій Воронцов

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here