Свавілля на державній землі на Хмельниччині

  2
  6071
  За матеріалами Євгенія Коритнік

  Ось так 15.04.2018 року жителі села Колодіївки Кам’янець- Подільського району Хмельницької області відстоювали свою БОГОМ дану землю.
  Громада села Колодіївки не отримала свою частку паю так, як в них не було розпаювання земель, а був радгосп де вирощували лікарські рослини.
  Громада вище вказаного села залишилась з бідою сам на сам. Людей заводили в оману, а тим часом землями заволодівали інші привладні особи. Землі радгоспу села Колодіївка самого початку були передані в оренду «Полуботкіну». В подальшому він від земель відмовився і знайшлися інші господарі – одним, який є із них Матюшко Андрій. Але тут МАТЮШКИ змінили назву на іншу, орендар: ТОВ “АГРО-ЕКО-ГРАУНД” та орендодавець: ТОВ ” ЗАРУС-ІНВЕСТ”.
  Ще й в допомогу визвали двадцять осіб молодих хлопчинят віком від вісімнадцяти років.
  Молодяки при спілкувані з громадою села вели себе неадекватно розкидаючись не цензурною лайкою не дивлячись на вік людини і що перед ними могла би бути їхня мама чи бабуся.
  Вже майже тиждень громада села Колодіївки днюють і ночують на полях, щоб не дати можливості обробити земельні ділянки невідомим особам.

  Фото Євгеніи Коритнік.Фото Євгеніи Коритнік.Фото Євгеніи Коритнік.

  Фото Євгеніи Коритнік.

  Фото Євгеніи Коритнік.

  Фото Євгеніи Коритнік.

  Фото Євгеніи Коритнік.

  Фото Євгеніи Коритнік.

  Фото Євгеніи Коритнік.

  Фото Євгеніи Коритнік.

  Раніше 15 жовтня 2017 публікація Віктор Худняк

  БЕЗПРЕЦЕДЕНТНИЙ ВИКЛИК ДЛЯ ОБЛАСТІ – РЕЙДЕРСЬКА СПРОБА ЗАХОПЛЕННЯ БІЛЬШЕ 1500 Га. ДЕРЖАВНОЇ ЗЕМЛІ.
  Антирейдерський штаб Хмельницької області, за заявами місцевих громад, виявив кричущі факти. Одним днем -16 червня 2017 року, за день до вступу в дію Постанови КМУ 413, яка чітко відрізає можливості махінацій із землею, Управлінням Держгеокадастру області було надано дозвіл на розробку проектів землеустрою, на території Староушицької селищної та Колодіївської сільської рад Камянець-Подільського району, більш ніж 800 особам, серед яких жодного АТОшника чи місцевих жителів, які б мали отримати землю по розпаюванню.
  Хто і як підбирав цих осіб, майже всі заяви яких подано теж одним днем – 14 червня і на однакових бланках, має встановити слідство.
  Громади селища Стара Ушиця, сіл Колодіївка, Гораївка обурені до краю, адже земля вже невдовзі мала бути розпайована між місцевими працівниками бувшого радгоспу.
  Держава та місцеві бюджети також втратили надходження, адже до цього земля була в оренді.
  Відповідь і рішення ОБЛАСНОГО ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ є чіткими. Дії по реєстрації земельних ділянок призупинено. Обласному Держгеокадастру доручено провести службову перевірку та розглянути питання по скасуванню незаконних наказів. Відкрито 2 кримінальних справи.
  Реакція правоохоронців має бути відповідною – винні мають бути покарані. А вони себе вже ідентифікували. Посадові особи ТОВ “Агро-Еко-Граунд” (засновники м. Київ), які 01 жовтня, при спробі підкупу громади в с. Гораївка, фактично публічно визнали що саме вони є організаторами даної схеми. Сподіваюсь на швидкі дії поліції та прокуратури області.
  Питання привласнення такого великого об’єму державної землі набирає широкого резонансу. Переконаний, що прозора та ефективна робота штабу, активність громади принесуть результат. Справедливість буде поновлено, держава і громада повернуть свою землю, а злочинці будуть покарані.

  Фото Віктора Худняка.

  Фото Віктора Худняка.

  Фото Віктора Худняка.

  Відомості з ЄДРПОУ

  Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “АГРО-ЕКО-ГРАУНД”
  (ТОВ “АГРО-ЕКО-ГРАУНД”)
  Повне та скорочене найменування юридичної особи англійською мовою у разі їх наявності
  Організаційно-правова форма ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
  Назва юридичної особи “АГРО-ЕКО-ГРАУНД”
  Ідентифікаційний код юридичної особи 40738781
  Центральний чи місцевий орган виконавчої влади, до сфери управління якого належить державне підприємство або частка держави у статутному капіталі юридичної особи, якщо ця частка становить не менше 25 відсотків
  Місцезнаходження юридичної особи 32398, Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський район, село Колодіївка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 7
  Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі частки кожного із засновників (учасників); прізвище, ім’я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД “ЗАРУС-ІНВЕСТ”
  Код ЄДРПОУ засновника: 41330456
  Адреса засновника: 01001, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ МАЛА ЖИТОМИРСЬКА, будинок 9Б
  Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 5000000.00
  Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування Розмір (грн.): 5000000.00
  Дата закінчення формування: 11.08.2017
  Види діяльності Код КВЕД 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (основний);
  Код КВЕД 01.13 Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів;
  Код КВЕД 01.15 Вирощування тютюну;
  Код КВЕД 01.16 Вирощування прядивних культур;
  Код КВЕД 01.19 Вирощування інших однорічних і дворічних культур;
  Код КВЕД 01.24 Вирощування зерняткових і кісточкових фруктів;
  Код КВЕД 01.25 Вирощування ягід, горіхів, інших плодових дерев і чагарників;
  Код КВЕД 01.28 Вирощування пряних, ароматичних і лікарських культур;
  Код КВЕД 01.29 Вирощування інших багаторічних культур;
  Код КВЕД 01.30 Відтворення рослин;
  Код КВЕД 01.41 Розведення великої рогатої худоби молочних порід;
  Код КВЕД 01.42 Розведення іншої великої рогатої худоби та буйволів;
  Код КВЕД 01.43 Розведення коней та інших тварин родини конячих;
  Код КВЕД 01.45 Розведення овець і кіз;
  Код КВЕД 01.61 Допоміжна діяльність у рослинництві;
  Код КВЕД 82.99 Надання інших допоміжних комерційних послуг, н. в. і. у.;
  Код КВЕД 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля;
  Код КВЕД 63.99 Надання інших інформаційних послуг, н. в. і. у.;
  Код КВЕД 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна;
  Код КВЕД 68.31 Агентства нерухомості
  Відомості про органи управління юридичної особи ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ, ДИРЕКТОР
  Прізвище, ім’я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи РОМАНЧУК СТАНІСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ – керівник
  Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” Дата запису: 11.08.2016
  Номер запису: 1 676 102 0000 004474
  Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена до набрання чинності Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”
  Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення
  Назва установчого документа
  Дані про наявність відмітки про те, що юридична особа створюється та діє на підставі модельного статуту
  Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи
  Дані про перебування юридичної особи в процесі провадження у справі про банкрутство, санації
  Дані про перебування юридичної особи в процесі припинення
  Відомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог
  Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення
  Дата та номер запису про відміну державної реєстрації припинення юридичної особи, підстава для його внесення
  Дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа
  Дані про юридичних осіб-правонаступників: повне найменування та місцезнаходження юридичних осіб-правонаступників, їх ідентифікаційні коди
  Місцезнаходження реєстраційної справи Кам’янець-Подільська районна державна адміністрація Хмельницької області
  Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ:
  Ідентифікаційний код органу: 21680000;
  Дата взяття на облік: 12.08.2016КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДIЛЬСЬКА ОБ’ЄДНАНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА IНСПЕКЦIЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛIННЯ ДФС У ХМЕЛЬНИЦЬКIЙ ОБЛАСТI:
  Ідентифікаційний код органу: 39563952;
  Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків);
  Дата взяття на облік: 11.08.2016;
  Номер взяття на облік: 220916154924КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДIЛЬСЬКА ОБ’ЄДНАНА ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА IНСПЕКЦIЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛIННЯ ДФС У ХМЕЛЬНИЦЬКIЙ ОБЛАСТI:
  Ідентифікаційний код органу: 39563952;
  Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
  Дата взяття на облік: 11.08.2016;
  Номер взяття на облік: 10000000695293
  Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік Код КВЕД 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
  Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 10000000695293
  Термін, до якого юридична особа перебуває на обліку в органі Міндоходів за місцем попередньої реєстрації, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи
  Дата відкриття виконавчого провадження щодо юридичної особи (для незавершених виконавчих проваджень)
  Інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою Телефон 1: +380674294909

   

  Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД “ЗАРУС-ІНВЕСТ”
  (АТ “ЗНВКІФ “ЗАРУС-ІНВЕСТ”)
  Повне та скорочене найменування юридичної особи англійською мовою у разі їх наявності
  Організаційно-правова форма ІНШІ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ
  Назва юридичної особи АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД “ЗАРУС-ІНВЕСТ”
  Ідентифікаційний код юридичної особи 41330456
  Центральний чи місцевий орган виконавчої влади, до сфери управління якого належить державне підприємство або частка держави у статутному капіталі юридичної особи, якщо ця частка становить не менше 25 відсотків
  Місцезнаходження юридичної особи 01001, м.Київ, ВУЛИЦЯ МАЛА ЖИТОМИРСЬКА, будинок 9Б
  Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі частки кожного із засновників (учасників); прізвище, ім’я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ – ДОРОЩУК ОЛЕКСАНДРА АНДРІЇВНА, УКРАЇНА, М. КИЇВ, ВУЛ. СТАРОНАВОДНИЦЬКА, БУД. 6Б, КВ. 264


  ЗГІДНО РЕЄСТРУ АКЦІОНЕРІВ (УЧАСНИКІВ)
  Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 135000000.00

  Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування Розмір (грн.): 135000000.00
  Види діяльності Код КВЕД 64.30 Трасти, фонди та подібні фінансові суб’єкти (основний);
  Код КВЕД 64.99 Надання інших фінансових послуг (крім страхування та пенсійного забезпечення), н. в. і. у.
  Відомості про органи управління юридичної особи ВИЩИЙ – ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ, ІНШИЙ – НАГЛЯДОВА РАДА
  Прізвище, ім’я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи КОЗЛОВ ВАЛЕРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ – керівник
  Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” Дата запису: 12.05.2017
  Номер запису: 1 074 102 0000 066994
  Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена до набрання чинності Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”
  Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення
  Назва установчого документа
  Дані про наявність відмітки про те, що юридична особа створюється та діє на підставі модельного статуту
  Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи
  Дані про перебування юридичної особи в процесі провадження у справі про банкрутство, санації
  Дані про перебування юридичної особи в процесі припинення
  Відомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог
  Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення
  Дата та номер запису про відміну державної реєстрації припинення юридичної особи, підстава для його внесення
  Дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа
  Дані про юридичних осіб-правонаступників: повне найменування та місцезнаходження юридичних осіб-правонаступників, їх ідентифікаційні коди
  Місцезнаходження реєстраційної справи Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
  Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ:
  Ідентифікаційний код органу: 21680000;
  Дата взяття на облік: 13.05.2017ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА IНСПЕКЦIЯ У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ РАЙОНI ГОЛОВНОГО УПРАВЛIННЯ ДФС У М.КИЄВI:
  Ідентифікаційний код органу: 39561761;
  Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків);
  Дата взяття на облік: 13.05.2017;
  Номер взяття на облік: 265917137824ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА IНСПЕКЦIЯ У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ РАЙОНI ГОЛОВНОГО УПРАВЛIННЯ ДФС У М.КИЄВI:
  Ідентифікаційний код органу: 39561761;
  Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
  Дата взяття на облік: 13.05.2017;
  Номер взяття на облік: 10000000924222
  Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік Код КВЕД 64.30 Трасти, фонди та подібні фінансові суб’єкти
  Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 10000000924222
  Термін, до якого юридична особа перебуває на обліку в органі Міндоходів за місцем попередньої реєстрації, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи
  Дата відкриття виконавчого провадження щодо юридичної особи (для незавершених виконавчих проваджень)
  Інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою Телефон 1: +380443840512

   

  Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЗАРУС-ІНВЕСТ”
  (ТОВ “ЗАРУС-ІНВЕСТ”)
  Повне та скорочене найменування юридичної особи англійською мовою у разі їх наявності
  Організаційно-правова форма ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
  Назва юридичної особи “ЗАРУС-ІНВЕСТ”
  Ідентифікаційний код юридичної особи 41108081
  Центральний чи місцевий орган виконавчої влади, до сфери управління якого належить державне підприємство або частка держави у статутному капіталі юридичної особи, якщо ця частка становить не менше 25 відсотків
  Місцезнаходження юридичної особи 01001, м.Київ, ВУЛИЦЯ МАЛА ЖИТОМИРСЬКА, будинок 9Б
  Перелік засновників (учасників) юридичної особи, у тому числі частки кожного із засновників (учасників); прізвище, ім’я, по батькові, якщо засновник – фізична особа; найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код юридичної особи, якщо засновник – юридична особа КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ – ЛЄМІШЕВСЬКИЙ ДЕНИС АНАТОЛІЙОВИЧ, 21.03.1982 РОКУ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНА, 84600, ДОНЕЦЬКА ОБЛ., МІСТО ГОРЛІВКА, ВУЛИЦЯ ПУГАЧОВА, БУДИНОК 5А.


  АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД “ЗАРУС-ІНВЕСТ”
  Код ЄДРПОУ засновника: 41330456
  Адреса засновника: 01001, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ МАЛА ЖИТОМИРСЬКА, будинок 9Б
  Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 17203972.00


  ЛЄМІШЕВСЬКИЙ ДЕНИС АНАТОЛІЙОВИЧ
  Адреса засновника: 03115, м.Київ, Святошинський район, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 125, квартира 67
  Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 2500.00

  Дані про розмір статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) та про дату закінчення його формування Розмір (грн.): 17206472.00
  Види діяльності Код КВЕД 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (основний);
  Код КВЕД 01.13 Вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів;
  Код КВЕД 01.15 Вирощування тютюну;
  Код КВЕД 01.16 Вирощування прядивних культур;
  Код КВЕД 01.19 Вирощування інших однорічних і дворічних культур;
  Код КВЕД 01.24 Вирощування зерняткових і кісточкових фруктів;
  Код КВЕД 01.25 Вирощування ягід, горіхів, інших плодових дерев і чагарників;
  Код КВЕД 01.28 Вирощування пряних, ароматичних і лікарських культур;
  Код КВЕД 01.29 Вирощування інших багаторічних культур;
  Код КВЕД 01.30 Відтворення рослин;
  Код КВЕД 01.61 Допоміжна діяльність у рослинництві;
  Код КВЕД 46.90 Неспеціалізована оптова торгівля;
  Код КВЕД 63.99 Надання інших інформаційних послуг, н. в. і. у.;
  Код КВЕД 68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна;
  Код КВЕД 68.31 Агентства нерухомості;
  Код КВЕД 70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування
  Відомості про органи управління юридичної особи ВИЩИЙ – ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ, ВИКОНАВЧИЙ – ДИРЕКТОР, ІНШИЙ – РЕВІЗІЙНА КОМІСІЯ
  Прізвище, ім’я, по батькові, дата обрання (призначення) осіб, які обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, уповноважених представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи ЛЄМІШЕВСЬКИЙ ДЕНИС АНАТОЛІЙОВИЧ – керівник з 12.09.2017
  Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” Дата запису: 30.01.2017
  Номер запису: 1 074 102 0000 064711
  Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена до набрання чинності Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”
  Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення
  Назва установчого документа
  Дані про наявність відмітки про те, що юридична особа створюється та діє на підставі модельного статуту
  Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи
  Дані про перебування юридичної особи в процесі провадження у справі про банкрутство, санації
  Дані про перебування юридичної особи в процесі припинення
  Відомості про строк, визначений засновниками (учасниками) юридичної особи, судом або органом, що прийняв рішення про припинення юридичної особи, для заявлення кредиторами своїх вимог
  Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення
  Дата та номер запису про відміну державної реєстрації припинення юридичної особи, підстава для його внесення
  Дані про юридичних осіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа
  Дані про юридичних осіб-правонаступників: повне найменування та місцезнаходження юридичних осіб-правонаступників, їх ідентифікаційні коди
  Місцезнаходження реєстраційної справи Шевченківська районна в місті Києві державна адміністрація
  Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ:
  Ідентифікаційний код органу: 21680000;
  Дата взяття на облік: 31.01.2017ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА IНСПЕКЦIЯ У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ РАЙОНI ГОЛОВНОГО УПРАВЛIННЯ ДФС У М.КИЄВI:
  Ідентифікаційний код органу: 39561761;
  Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків);
  Дата взяття на облік: 30.01.2017;
  Номер взяття на облік: 265917024698ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА IНСПЕКЦIЯ У ШЕВЧЕНКIВСЬКОМУ РАЙОНI ГОЛОВНОГО УПРАВЛIННЯ ДФС У М.КИЄВI:
  Ідентифікаційний код органу: 39561761;
  Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
  Дата взяття на облік: 30.01.2017;
  Номер взяття на облік: 10000000818080
  Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік Код КВЕД 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур
  Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 10000000818080
  Термін, до якого юридична особа перебуває на обліку в органі Міндоходів за місцем попередньої реєстрації, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи
  Дата відкриття виконавчого провадження щодо юридичної особи (для незавершених виконавчих проваджень)
  Інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою Телефон 1: +380684357395

   

   

  2 КОММЕНТАРИИ

  1. I read this piece of writing completely regarding the resemblance of
   most up-to-date and preceding technologies, it’s remarkable article.

  2. Hi! Do you use Twitter? I’d like to follow you if that
   would be ok. I’m definitely enjoying your blog and look forward to new posts.

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here